Choď na obsah Choď na menu
Reklama
Reklama
 


Vyhodnotenie súťaže Shakespeare v nás 2017

Súťaž  v anglickom jazyku  SHAKESPEARE  v nás

Je to ojedinelá súťaž v angličtine v našom okrese a koná sa tradične koncom mesiaca máj v meste Šaštín- Stráže  pre deti základných škôl. Súťaží sa v štyroch disciplínach : slovný prejav, hudobný prejav, kolektívne vystúpenie a vlastná tvorba. Do súťaže sa zapojilo celkom 140 detí a to z týchto škôl: ZŠ V:P: Tótha , Sadová Senica, Cool School Senica, ZŠ Štefanov, Cerová, Smolinské, Sekule, Borský Sv. Jur a hostiteľská  ZŠ Šaštín- Stráže.

Vyhodnotenie súťaže: II stupeň  

 

Slovný prejav - I. kategória

1. miesto : Linda Palicová                       V.P. Tótha Senica                              6.ročník
2. miesto : Tamara Škodáčková              V.P. Tótha  Senica                              6.ročník
2. miesto : Saša Vlková                          Sadová  Senica                                   5.ročník
3. miesto : Timea Žáková                       Sadová  Senica                                   5.ročník
3. miesto : Tamara Dvorská                    V.P. Tótha  Senica                              6.ročník

 

Slovný prejav - II. kategória                   

1. miesto : Radka Juračková                 Šaštín – Stráže                                     8. ročník
1. miesto : Zdenka Maněnová               V. P. Tótha  Senica                              9. ročník
2. miesto : Barbora Kováčová               Šaštín – Stráže                                    7. ročník
2. miesto : Ema Burská                         Šaštín – Stráže                                    7. ročník
3. miesto : Rebecca Dőme                    V: P: Tótha                                         7. ročník

 

Hudobný prejav - I. kategória

1. miesto : Stela Hricová                        Šaštín – Stráže                                   5. ročník
2. miesto : Natália Svatá                         Sadová Senica                                   6. ročník
2. miesto : Petra Kotlárová                     Šaštín – Stráže                                   5. ročník
3. miesto : Laura Chovančíková            Štefanov                                            7. ročník

 

Hudobný prejav - II. kategória               

1. miesto : Mária Klára Kolibjárová      Sekule                                                9. ročník
2. miesto : Karin Kučerová                    Šaštín – Stráže                                   9. ročník
3. miesto : Timotea Milotová                 V. P. Tótha Senica                             9. ročník
3. miesto : Miroslav Bernát                    Štefanov                                            8. ročník

 


Skupinový spev

1. miesto : Lucia Križánková a Dominik Križánek             Štefanov                6. ročník
2. miesto : Peter Novák, Lukáš Mala, Zuzka Rovašová      Šaštín – Stráže      7. ročník
3. miesto : Nastália Šišoláková, Dominik Božík                 Šaštín – Stráže      7. ročník

 

Kolektívne vystúpenie

1. miesto :  ZŠ Cerová                                 6. ročník
1. miesto :  ZŠ Cerová                                 8. – 9.  ročník
2. miesto :  ZŠ Sadová Senica                     6. A. trieda
2. miesto :  ZŠ V.P.Tótha Senica                 5. A. trieda
3. miesto :  ZŠ Sadová Senica                     5. A. trieda


Vlastná tvorba

1. miesto : Matej Hušek, Pavol Hromkovič              Borský Sv. Jur             6. ročník

 

 

Vyhodnotenie súťaže: I. stupeň

Slovný prejav - I. kategória               

1. miesto : Patrik Malina                              Sekule                                          3. ročník
2. miesto : Kristína Kalamenová                  Cool School Senica                     2. ročník
3. miesto : Gabriel Pribila                            Šaštín- Stráže                               3. ročník

 

Slovný prejav - II. kategória

1. miesto : Pia Luisa Ercolano                    Šaštín – Stráže                             4. ročník
2. miesto : Klára Kučerová                         Cool School Senica                     4. ročník
3. miesto : Natália Ščepková                      Sadová Senica                              4. ročník

 

Hudobný prejav - sólo

1. miesto : Terézia Nemčeková                   Cool School Senica                     3. ročník
2. miesto : Magdaléna Krbicová                 Sadova  Senica                            3. ročník
3. miesto : Margaréta Vajčiová                   Šaštín – Stráže                             4. ročník
3. miesto : Agáta Benechová                      Sekule                                          4. ročník
3. miesto : Pia Luisa Ercolano                   Šaštín – Stráže                              4. ročník

 

Hudobný prejav - skupinový spev

1. miesto : Linda Machová, Terézia Sofková        Šaštín – Stráže                   2. ročník
1.. miesto : Nina Reháková, Sandra Tomečková   Smolinské                          3. ročník
1. miesto : Rebecca Balejová, Ema Maslínová, Michaela Vojková
                                                                              
Borský Sv. Jur                    4. ročník
2. miesto : Vanesa Plottová, Stela Velická             Smolinské                          4. ročník


Kolektívne vystúpenie

1. miesto :  Cool School                           1. – 2. ročník
1. miesto :  Sadova Senica                       3. A. trieda
2. miesto :  Šaštín Stráže                          4. A. trieda
3. miesto :  Komenského Senica              4. B. trieda

 

Za organizátorov súťaže Shakespeare v nás

Mgr. Božena Balgová, ZŠ Šaštín - Stráže


                                                                                          Iveta  Szőkeová
CVČ  Beťárik

 
Reklama